604.763.4307

302 - 288 Ungless Way

North Shore Pt Moody

$828,000

Open House May 16th - 17th, 2-4PM
302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Bedrooms: 2

Bathrooms: 2

Price Per Sqft: $736.00

Living Area: 1,125 sqft

Photo 1 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 1

Photo 2 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 2

Photo 3 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 3

Photo 4 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 4

Photo 5 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 5

Photo 6 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 6

Photo 7 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 7

Photo 8 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 8

Photo 9 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 9

Photo 10 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 10

Photo 11 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 11

Photo 12 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 12

Photo 13 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 13

Photo 14 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 14

Photo 15 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 15

Photo 16 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 16

Photo 17 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 17

Photo 18 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 18

Photo 19 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody

Photo 19

Photo 20 at 302 - 288 Ungless Way, North Shore Pt Moody, Port Moody