604.763.4307

2825 St John Street

Port Moody Centre

$2,825,000

2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Bedrooms: 2

Bathrooms: 2

Price Per Sqft: $1,354.27

Living Area: 2,086 sqft

Photo 1 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 1

Photo 2 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 2

Photo 3 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 3

Photo 4 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 4

Photo 5 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 5

Photo 6 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 6

Photo 7 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 7

Photo 8 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 8

Photo 9 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 9

Photo 10 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 10

Photo 11 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 11

Photo 12 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 12

Photo 13 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 13

Photo 14 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 14

Photo 15 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 15

Photo 16 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 16

Photo 17 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 17

Photo 18 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 18

Photo 19 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 19

Photo 20 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody

Photo 20

Photo 21 at 2825 St John Street, Port Moody Centre, Port Moody